Bİzİ Arayın
0 537 675 46 24

İNŞAAT HİZMETLERİMİZ

İNŞAAT VE MÜHENDİSLİK

Akıllı şehirler, modüler inşaat, gelişmekte olan pazarlar, yasal düzenlemeler gibi bu büyük ölçekli değişiklikler, 2023 Yılı Kuruluşlu olan ULUUMİL, inşaat firmamızı bu köklü dönüşüme uyum sağlamaya, bir vizyon üzerinde hareket etmeye itiyor.

Devamını Oku

Ulaşım Projelerİ

Karayolu İnşaatları, Köprü ve Viyadük İnşaatları, Demiryolu ve Metro İnşaatları yer almaktadır. 2023 Yılı Kuruluşlu olan ULUUMİL, taahhüt sektöründe yurt içinde ve yurt dışında bir çok önemli projeyi referansları arasına almıştır.

Devamını Oku

Üst Yapı İşlerİ

Avm, Hastane, Okul, Stadyum, Adliye Sarayı, Üniversite İnşaatları, Kamu Binaları, Toplu Konut işleri yer almaktadır. 2023 Yılı Kuruluşlu olan ULUUMİL, taahhüt sektöründe yurt içinde ve yurt dışında bir çok önemli projeyi referansları arasına almıştır.

Devamını Oku

Alt Yapı Projelerİ

İçmesuyu, Kanalizasyon, Yağmursuyu, Dere Islahı, İsale Hattı İşleri yer almaktadır. 2023 Yılı Kuruluşlu olan ULUUMİL, taahhüt sektöründe yurt içinde ve yurt dışında bir çok önemli projeyi referansları arasına almıştır.

Devamını Oku

Çevre Düzenleme

Çevre düzenleme binalara ait olan bahçe ya da teras gibi alanların hem kullanışlı hem de temiz bir görünüm sergileyecek forma bürünmesi için yapılan çalışmalar 2023 Yılı Kuruluşlu olan ULUUMİL, bünyesinde bir hizmet bütünüdür .

Devamını Oku

ENDÜSTRİYEL TESİS PROJELERİ

Arıtma Tesisi İnşaatı, Enerji Santralleri, Fabrika İnşaatları ve Sanayi Projeleri yer almaktadır. 2023 Yılı Kuruluşlu olan ULUUMİL, taahhüt sektöründe yurt içinde ve yurt dışında bir çok önemli projeyi referansları arasına almıştır.

Devamını Oku

Kurumsal Bakış

2023 yılında Şişli, İstanbul’da kurulan Uluumil İnşaat , ağırlıklı olarak Şişli Bölgesinde inşaat-gayrimenkul ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Uluumil İnşaat, sürekli gelişen bir yapı içerisinde, Şişli ve İstanbul’un seçkin semtlerinde yönetmeliklere uygun, çevresel, tarihsel ve kültürel dokuya uyum sağlayan, depreme karşı dayanıklı, estetik ve lüks yapılar üretmektedir.

Detaylı İncele

Proje Çalışmalarımız!!!

© Uluumil Copyright 2023 Tasarım ve Kodlama Tüm Hakları Saklıdır.