Adres
Meşrutiyet Mah. Melek Sok. Hidayet Apt. No:28/3 ŞİŞLİ
Emaİl
info@uluumil.com
Bİzİ Arayın
0 537 675 46 24

ULUUMİL İNŞAAT KURUMSAL BAKIŞ

Şİrketİmİz en uygun ve en ekonomİk yapı modelİnİ sunarak, mevcut sİstemde en yüksek teknolojİyİ ve en kalİfİye elemanları kullanarak en İyİyİ üretmeyİ amaçlamaktadır.

ULUUMİL İnşaat Turizm Ticaret Sanayi Ltd. Şti. makina mühendisi Doğan Ümit CENGİZ tarafından 2023 yılında kuruldu.
ULUUMİL kurulduğu günden günümüze gayrimenkul sektöründe kazandığı tecrübe ile geliştirip uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışıyla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir. Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri “şirket kültürü” olarak benimsemiştir. Başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir.
ULUUMİL inşaat 2023 yılından itibaren müşteri odaklı üretim ve pazarlama anlayışını ön plana çıkarmıştır. Şirketimiz “zamanında ve kaliteli üretim” anlayışı ile başladığı anahtar teslimi inşaat uygulamalarında stratejilerini bu hedef doğrultusunda belirlemiştir. İnşaat sektörünün yaşam kalitesini artıracak mekanlarını sunan ULUUMİL inşaat projelerini imzalanan sözleşmelere, yasal düzenlemlere ve müşteri isteklerine uygun şekilde yürütüp belirlenen süre içinde teslim edilmesi esastır.

Mükemmel Planlama

Profesyonel Çalışanlar

İlk Çalışma Süreci

Referanslar

Uzman Kadro

7/24 Müşteri Hizmetleri

Her geçen gün artan tecrübemizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

PROFESYONEL & UZMAN EKİBİMİZ

Tarık Ege

Operasyon Takım Lideri

Ali Uygur

İnşaat Şantiye Sorumlusu

Uğur Karakaya

inşaat Mühendisi

Deniz Sakarya

Şantiye Şefi

Teklİf Formu

2023 yılında Şişli, İstanbul’da kurulan Uluumil İnşaat , ağırlıklı olarak Şişli Bölgesinde inşaat-gayrimenkul ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Uluumil İnşaat, sürekli gelişen bir yapı içerisinde, Şişli ve İstanbul’un seçkin semtlerinde yönetmeliklere uygun, çevresel, tarihsel ve kültürel dokuya uyum sağlayan, depreme karşı dayanıklı, estetik ve lüks yapılar üretmektedir.

Detaylı İncele

© Uluumil Copyright 2023 Tasarım ve Kodlama Tüm Hakları Saklıdır.