Bİzİ Arayın
0 537 675 46 24

ENDÜSTRİYEL TESİS PROJELERİ

Endüstriyel tesisler genellikle endüstri alanında çalışmalar yürüten ve fabrika gibi işletmelerde üretim işlemi yapmaya yarayan işletmelere verilen genel addır. Üretimin olduğu her yerde endüstriyel tesistir. Tekstil, kimya, gıda, ilaç ve deri gibi birbirinden farklı alanlarda üretim görevi yapmakta olan tüm bu işletmelerin kendine has özel sistemlerle donatılan tesisleri bulunmaktadır.

Endüstriyel tesisler birbirinden farklı alanlarda hizmet vermesi sebebiyle her tesisin ihtiyaçları birbirinden farklılık göstermektedir. Endüstri alanında tesis kurmak isteyen işletme sahipleri öncelikle kurulacak tesisin gereksinimlerini en iyi şekilde öğrenmelidir. Daha sonra bu konuda alanında uzman firmalardan destek alarak üretim yapacağı tesisi projelendirmelidir. Proje aşamasından sonra sıra tesisin yapım aşamasıdır. Yapım aşaması tüm tesisin kurulumunu sonlandıran süreçtir.

3 Yorum

Metin Yıldız 01 Haziran 2023

Endüstriyel tesis projesi nedir?

Endüstriyel tesis kurulumu; proje kapsamında ilgili sektör dikkate alınarak özel olarak geliştirilen makineler, ekipmanlar ve diğer mekanik grupların kullanılması ile endüstriyel tesisin kurulmasıdır.

Zeki Uğur 01 Haziran 2023

Endüstriyel tesis projeleri nelerdir?

Prefabrik binalar, fabrika ve üretim tesisleri, depo inşaatları, dinlenme tesisleri , yemekhane ve kafetarya gibi sosyal alanlar endüstriyel tesis inşaatları konusuna girmektedir.

Burak Konuk 01 Haziran 2023

Endüstriyel Tesis Kurulumu Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken İşlemler Nelerdir?

Endüstriyel işletme tesisleri kurulurken dayanıklı malzemelerden inşa edilmesi oldukça önemlidir. Yaşanan iklim olaylarına ve çevreye karşı dayanıklı sağlam yapı malzemeleri ile inşa edilmesi halinde bu tesisler işletme sahiplerine uzun yıllar kullanım imkânı sunmaktadır. Bunun dışında endüstriyel işletmelerde hijyen çok önemlidir. Özellikle zemin ve işletmede kullanılan malzemeler hijyenik kurallara uygun insan sağlığını tehdit etmeyen malzemelerden yapılmalıdır. Endüstriyel tesis kurulumu aşamasında uygulanacak temiz bir zemin hem rahat bir çalışma ortamı hem de hijyen bakımından kolaylık sağlamaktadır. İşletmelerde kullanılan malzemeler ve makinaların kalitesi de dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer almaktadır. Firmamız tarafından en kaliteli malzemeden üretilmiş malzemeler endüstriyel tesis kurulumunda işletme sahiplerine büyük faydalar sağlamaktadır.

Bİzİmle İletİşİme Geçİn

© Uluumil Copyright 2023 Tasarım ve Kodlama Tüm Hakları Saklıdır.